Gustav Macoun - Po západu slunce

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Gust. Macoun. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

306264. Po západu slunce
Dražba ukončena:02.10.2020 20:02:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč