Gustav Macoun - Pohled na hrad Rabí

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

51830. Pohled na hrad Rabí
Dražba ukončena:29.10.2020 19:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč