Gustav Macoun

12236. Pražské panorama

popis: Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole G. Macoun, rám.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:28:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč