Gustav Macoun

12236. Pražské panorama

popis: Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole G. Macoun, rám.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:54:24

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč