Gustav Macoun - V lese

Nejdelší strana: 52 cm

Olej na plátně, 41x26 cm. Signováno vpravo dole G. Macoun. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
101364. V lese
Dražba ukončena:27.09.2023 21:16:11
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč