Gustav Macoun - Vysoké nebe

Olej na kartonu, 25x31 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rám.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

32392. Vysoké nebe
Dražba ukončena:29.05.2019 20:39:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč