Gustav Macoun - Zima u rybníku

Olej na papíře, 35x45 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun 31. Rám, sklo.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

37885. Zima u rybníku
Dražba ukončena:27.11.2019 19:41:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč