Gustav Macoun - Zimní krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x60 cm. Signováno vpravo dole G. Macoun. Rámm, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Signatura hůře čitelná. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

36704. Zimní krajina
Dražba ukončena:31.10.2019 19:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč