Gustav Macoun - Pohled do zimní krajiny

Olej na kartonu. 39x49 cm. Signováno vlevo dole G. Macoun. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

40849. Pohled do zimní krajiny
Dražba ukončena:26.02.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč