Gustav Macoun - Zimní nálada

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vlevo dole Macoun, rám.

o autorovi: 1892 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

13454. Zimní nálada
Dražba ukončena:25.10.2017 19:00:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč