Gustav Mallý

14921. U kostela

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x51 cm, signováno vpravo dole G. Mallý, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč

dražba ukončena: 30.11.2017 21:03:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 47 000 Kč