Olej na kartonu, 40x37 cm. Signováno vlevo dole G. Mallý. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1879 - 1953 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.