Gustav Porš - Břízy v nové vsi

Olej na plátně 38x32 cm, signováno vpravo dole Porš Gust., rám.

1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Pozn.: Malba vyčištěna a v jednom místě opravena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2046. Břízy v nové vsi
Dražba ukončena:26.03.2015 20:45:17
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč