Gustav Porš - Chaloupka mezi stromy

Olej na překližce, 50x65 cm, signováno vlevo dole Porš. Gust. rám.

1888, Chrudim - 1955, Skuteč

2281. Chaloupka mezi stromy
Dražba ukončena:27.05.2015 20:29:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč