Gustav Porš - Chaloupka za rybníčkem

Olej na kartonu, 50x68 cm, signováno vpravo dole Porš Gustav 1931, rám.

1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vytvořeno kolem roku 1931.

4003. Chaloupka za rybníčkem
Dražba ukončena:30.03.2016 20:20:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč