Gustav Porš - Chalupa u potoka v zimě

Olej na kartonu, 35x51 cm, signováno vlevo dole, rám.

1888, Chrudim - 1955, Skuteč

1614. Chalupa u potoka v zimě
Dražba ukončena:26.11.2014 21:06:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč