Gustav Porš - Kostelíček

Olej na kartonu, 49x59 cm, signováno vpravo dole Porš Gustav 1920, rám, zaskleno.

1888, Chrudim - 1955, Skuteč

2194. Kostelíček
Dražba ukončena:27.05.2015 19:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč