Gustav Porš - Košumberk v Luži

Olej na plátně, 60x74 cm, signováno vlevo dole Porš Gustav, rám, zaskleno.

1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

2193. Košumberk v Luži
Dražba ukončena:27.05.2015 19:06:00
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč