Gustav Porš - Žena v červené sukni na kraji lesa

Olej na kartonu, 20x25 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

Pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Pozn.: Rám místy mírně odřen.

1563. Žena v červené sukni na kraji lesa
Dražba ukončena:26.11.2014 20:08:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč