Gustav Porš - Březový háj

Olej na kartonu, 48x65 cm, signováno vpravo dole Porš, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura hůře čitelná. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

12420. Březový háj
Dražba ukončena:20.09.2017 21:52:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč