Gustav Porš - Břízy u cesty

Olej na plátně, 96x71 cm. Signováno vpravo dole Porš Gust. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
84017. Břízy u cesty
Dražba ukončena:29.09.2022 22:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč