Gustav Porš - Břízy v krajině

Kombinovaná technika, 26x33 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

49328. Břízy v krajině
Dražba ukončena:01.10.2020 19:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč