Gustav Porš - Chrasť

Akvarel, 27x30 cm. Signováno vlevo dole Porš Gustav 1920. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, v papíře skvrny.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

300853. Chrasť
Dražba ukončena:16.09.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč