Gustav Porš - Krajina

Olej na plátně, 70x104 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

43710. Krajina
Dražba ukončena:29.04.2020 19:54:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč