Gustav Porš - Krajina s domy

Olej na plátně, 50x71 cm. Signováno vlevo dole G. Porš. Rám.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

36808. Krajina s domy
Dražba ukončena:31.10.2019 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:42 000 Kč