Gustav Porš - Lesní zákoutí

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x33 cm. Signováno vlevo dole Porš Gustav. Rám, pasparta.

Stav: Malba restaurována. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

posouzeno znalcem
154046. Lesní zákoutí
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč