Gustav Porš - Letní krajina s jezírkem

Olej na plátně, 43x60 cm. Signováno vlevo dole Porš Gustav. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Drobně restaurováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

76127. Letní krajina s jezírkem
Dražba ukončena:27.04.2022 21:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč