Gustav Porš

54647. Letní louka

popis: Olej na plátně, 34x45 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč
Z počátku se učil u Václava Jansy a navštěvoval večerní školu prof. Jaksche na UMPRUM v Praze. Rok poté byl přijat na AVU (1912-1915, prof. Vlaho Bukovac a Jan Preisler). Absolvoval studijní cesty do Bosny, Hercegoviny a Dalmácie. Malíř, krajinář a grafik ve Skutči nad Sázavou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

zbývá: 9 dnů, 21 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 000 Kč