Gustav Porš - Luční kvítí v létě u Štěpánova

Olej na kartonu, 35x52 cm, signováno vpravo dole Porš Gust., rám, zaskleno.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

12443. Luční kvítí v létě u Štěpánova
Dražba ukončena:20.09.2017 21:59:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč