Gustav Porš - Městečko v horách

Olej na překližce, 48x125 cm. Signováno vlevo dole Porš. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

38139. Městečko v horách
Dražba ukončena:28.11.2019 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč