Gustav Porš - Mokřady za vsí

Olej na plátně, 72x93 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rám.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

29109. Mokřady za vsí
Dražba ukončena:28.02.2019 19:51:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:29 000 Kč