Gustav Porš - Mořské pobřeží

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Porš Gustav 1926. Rám.

Dílo reprodukováno v knize Gustav Porš - s paletou Vysočinou na str. 47 (v knize chybně uveden rozměr).

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

27129. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:30.01.2019 20:34:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč