Gustav Porš - Můstek

Akvarel, 22x18 cm. Signováno vlevo dole Porš Gustav. Pasparta.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

57006. Můstek
Dražba ukončena:18.03.2021 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč