Gustav Porš - Můstek v lese

Akvarel, 19x28 cm. Signováno vpravo dole Gustav Porš. Rám, sklo.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

21385. Můstek v lese
Dražba ukončena:28.06.2018 18:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč