Gustav Porš - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 32x41 cm. Signováno vlevo dole Gustav Porš. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

35357. Na kraji lesa
Dražba ukončena:26.09.2019 20:46:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč