Gustav Porš - Noc nad rybníkem

Pastel, 65x49 cm. Signováno vpravo dole G. Porš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

42434. Noc nad rybníkem
Dražba ukončena:26.03.2020 19:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč