Gustav Porš - Podzim

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
87699. Podzim
Dražba ukončena:14.12.2022 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč