Gustav Porš - Potok v zimě

Olej na kartonu, 45x67 cm. Signováno vlevo dole Porš Gustav. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Zezadu osvědčení o pravosti z r. 1945. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

24946. Potok v zimě
Dražba ukončena:28.11.2018 19:13:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč