Gustav Porš - Prosluněný les

Olej na kartonu, 30x38 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám poškozen, pasparta zašpiněna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

29519. Prosluněný les
Dražba ukončena:27.03.2019 19:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč