Gustav Porš - Rozbouřené moře

Olej na plátně, 47x67 cm, signováno vlevo dole Porš. Gust., rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

12130. Rozbouřené moře
Dražba ukončena:29.06.2017 22:17:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč