Gustav Porš

12130. Rozbouřené moře

popis: Olej na plátně, 47x67 cm, signováno vlevo dole Porš. Gust., rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:17:13

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč