Gustav Porš - Skalní dům z oblasti Bosny a Herzegoviny

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
105430. Skalní dům z oblasti Bosny a Herzegoviny
Dražba ukončena:29.11.2023 20:52:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč