Gustav Porš - Smrky v zimě

Olej na plátně, 97x116 cm. Signováno vpravo dole G. Porš 1928. Rám.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

36749. Smrky v zimě
Dražba ukončena:31.10.2019 20:34:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč