Gustav Porš - Stojící ženský akt

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 62x45 cm. Signováno vpravo dole Gustav Porš. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč
Zpočátku studoval u Václava Jansy a navštěvoval večerní školu prof. Jaksche na UMPRUM v Praze. Rok poté byl přijat na AVU (1912-1915, prof. Vlaho Bukovac a Jan Preisler). Absolvoval studijní cesty do Bosny, Hercegoviny a Dalmácie. Malíř, krajinář a grafik, žil ve Skutči nad Sázavou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo
23548. Stojící ženský akt
Dražba ukončena:31.10.2018 19:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 700 Kč 31.10.2018 10:29:47 2655
4 600 Kč 30.10.2018 22:27:43 4457
4 500 Kč limit (30.10.2018 22:23:35) 2235
4 400 Kč 30.10.2018 22:23:36 4457
4 300 Kč limit (30.10.2018 22:22:03) 2235
4 200 Kč 30.10.2018 22:22:04 4457
4 100 Kč limit (29.10.2018 18:21:16) 2235
4 000 Kč limit (29.10.2018 18:21:15) 4457
1 600 Kč 27.10.2018 22:45:02 4457
1 500 Kč 25.10.2018 23:41:55 3182
1 400 Kč 22.10.2018 19:25:28 4457
1 300 Kč 02.10.2018 15:21:06 460
1 200 Kč 02.10.2018 14:37:13 2235
1 100 Kč 28.09.2018 11:34:41 3780
1 000 Kč 28.09.2018 7:18:37 909