Gustav Porš - V Hesinách, začátek podzimu

Olej na kartonu, 55x72 cm. Signováno vpravo dole Porš Gustav. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77218. V Hesinách, začátek podzimu
Dražba ukončena:25.05.2022 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč