Gustav Porš - V lese

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 33x40 cm. Signováno vpravo dole Gustav Porš. Rám.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

35062. V lese
Dražba ukončena:25.09.2019 19:31:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč