Gustav Porš - Vesnice s rybníkem

Olej na plátně fixoveném na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Porš. Rám, sklo.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

22334. Vesnice s rybníkem
Dražba ukončena:26.09.2018 19:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč