Gustav Porš - Výhled do kraje

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole Porš Gustav. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

57479. Výhled do kraje
Dražba ukončena:01.04.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:42 000 Kč