Gustav Porš - Zimní krajina

Olej na kartonu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Porš Gust. Rám, sklo.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

22430. Zimní krajina
Dražba ukončena:26.09.2018 20:37:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 000 Kč