Gustav Porš - Zimní krajina

Olej na plátně, 47x61 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

54917. Zimní krajina
Dražba ukončena:28.01.2021 21:21:48
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč