Gustav Porš - Zimní krajina s břízkami

Olej na kartonu, 48x60 cm. Signováno vlevo dole Porš Gust. Rám, sklo.

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

35216. Zimní krajina s břízkami
Dražba ukončena:25.09.2019 21:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč