Gustav Porš - Zimní úvoz

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Porš Gust. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1888, Chrudim - 1955, Skuteč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82526. Zimní úvoz
Dražba ukončena:01.09.2022 20:20:59
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:45 000 Kč